28 czerwca 2022 zakończyliśmy nasze wędrowanie. O 10.00 rozważaliśmy stacje Drogi Krzyżowej, a o 11.00 uczestniczyliśmy we Mszy św. w Kaplicy Cudownego Obrazu. Po powrocie do Radlina wspólnie przeszliśmy do kościoła, gdzie z wielką radością powitał nas Ks. Józef. Tak więc znów jesteśmy „U Mamy”.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...