Dziś z ogromną radością dotarliśmy do Mamy. W spiekocie dnia i trudzie pielgrzymowania z radością weszliśmy dziś o 15.30 na Jasną Górę. Dziękujemy wszystkim pielgrzymom za stworzenie wspaniałej wspólnoty oraz Ks. Jakubowi za przewodniczenie nam. Był to wspaniały czas. Za rok znów wyruszymy.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...