INTENCJE MSZALNE

________________

17.09.2018 – 16.09.2018
_______________________________________________

17.09.2018r. – 23.09.2018r.
_______________________________________________

Poniedziałek, 17.09.2018

6.30  Za + Erwina Emrych w rocznicę śmierci, + żonę Helenę.

8.00 1. Za ++ Salomeę i Augustyna Skaba, ++ rodziców.

  1. Za + Mieczysława Rzemieniak – ofiara od sąsiadów z ul. Korfantego 26.

18.00 1. Msza św. 30-dniowa: za śp.:  Andrzeja Menżyk, Stefanię Oleś, Annę Rangol, Karola Sauer, Ryszarda Masiak, Henryka Ferdyan.  

  1. W intencji żywych i zmarłych dobrodziejów.
  2. Za + Jana Górazda w X rocznicę śmierci.

Wtorek, 18.09.2018  ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, zak., patrona Polski  i młodzieży

6.30   Za + Jadwigę Koczy, z okazji ziemskich urodzin, + męża Ryszarda, + synową Teresę.

8.00   1. Za + Eryka Kozielskiego – ofiara od sąsiadów z ul Solskiego 21.  

  1. Za + Andrzeja Menżyk – ofiara od kolegów: Wiesława, Jana, Jacka, Grzegorza.

18.00  1. Za ++ Edwarda Fajkus, + syna Adama, ++ rodziców z obu stron.

  1. Za ++ Justynę i Franciszka Machnik, ++ rodziców.
  2. Za ++ Marię i Józefa Kiermaszek, ++ synów Karola i Tadeusza, synową Anielę.

 

Środa, 19.09.2018

6.30   1. Za + Halinę Kuźnik z Róży 3.

  1. Za + Teresę Koczy – ofiara od koleżanek Martyny ze studiów: Anny, Honoraty, Katarzyny, Magdaleny i Michaliny.

8.00    1. Dziękczynna z okazji  40 rocznicy ślubu Janiny i Andrzeja, z prośbą o bł. Boże dla całej rodziny.

  1. Za wnuczkę Annę z okazji 24 urodzin, jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha  Św., opiekę MB i Anioła Stróża.

 

18.00 1. Dziękczynna za dar życia.

2 . W intencji Eugeniusza z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski,  z prośbą o zdrowie.

 

Czwartek, 20.09.2018

6.30   Za + Teresę Koczy – ofiara od rodziny Marii i Błażeja Kubica.  

8.00   1. Za + Stanisławę Bonowicz – ofiara od sąsiadów z ul. Ściegiennego, bl. 31.

  1. Za + Stefanię Oleś ofiara od sąsiadów z ul. Solskiego 9.

17.00  ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18.00 1. Dziękczynna z okazji 50 urodzin Adama  Malina.

  1. W intencji rodziny Malina, bliskich i przyjaciół, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.

 

Piątek, 21.09.2018

6.30    Za ++ Stanisławę i Henryka Koprowskich, ++ Annę i  Antoniego Łappo.

8.00    1. Za + Barbarę Walczynę – ofiara od sąsiadów z ul. Rymera, bl. 6.              

  1. Za + Henrykę Marcol w rocznicę ziemskich urodzin.

18.00  1. Za  ++ Pawła Mańczyk, żonę Zofię w III r. śmierci, + córkę Stefanię w rocznicę ziemskich urodzin, + teściową Annę Dawidowską.

  1. Za + Gertrudę Syrek, ++ męża Alojzego, 3 córki, 4 zięciów, + wnuczkę Aleksandrę.
  2. Za + Henryka Skubala – ofiara od sąsiadów z ul. Sienkiewicza, bl. 6.

 

Sobota, 22.09.2018

6.30   Za + Jana Rojek z Róży 20.

8.00   1. Za ++ Pawła i Matyldę Knesz, + syna Konrada.

  1. Za ++ Nikodema i Olgę Pielorz, + syna Czesława, + Jadwigę Pielorz.

18.00  1. Za + Jadwigę Piątek w I rocznicę śmierci.

  1. Za + Jacka Pysznego, ++ rodziców i dziadków.
  2. Za + Lubomira Markovič.

Niedziela, 23.09.2018

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30   W intencji Parafian.

8.00   Za + Jana Pękacz w VI rocznicę śmierci.  

9.30    Dziękczynna z okazji 40. rocznicy ślubu Jana i Barbary Racławskich.

11.00  Dziękczynna z okazji 18. urodzin Emilii Twardzik, z prośbą o dary Ducha św.

12.15  1.  Dziękczynna z okazji 50 rocznicy ślubu Kornelii i Franciszka Brachmańskich.

  1. Dziękczynna z okazji 10 rocznicy ślubu małżonków Grzegorzyca.

17.15  Nieszpory niedzielne.

18.00  Za ++ Jana i Otylię Spandel, ++ rodziców z obu stron, ++ synów Henryka i Zygmunta.

 

 

Poniedziałek, 24.09.2018

 6.30    1.  Za dusze w czyśćcu cierpiące.

8.00     1. Za + Teresę Nowaczek, + męża Huberta, ++ rodziców z obu stron.

  1. Za + Andrzeja Menżyk – ofiara od sąsiadów z ul. Rymera.

18.00   1. Za  + Sylwestra Stawowy w rocznicę śmierci, ++ rodziców.

  1. Za ++ Anastazję i Franciszka Mrozek, rodziców, ++ z rodzin Mrozek, Chrapek, Stawowy.
  2. Za + Joannę Kuczera w I rocznicę śmierci.

 Wtorek, 25.09.2018

6.30    Za + Helenę Kloc.

8.00    1. Za ++ Józefa i Florentynę Stanisławiak, Martę i Karola Ferdyan, syna Henryka, wnuczkę        Ewelinę  Hryncewicz.

  1. Za + Jadwigę Dzierżęga – ofiara od sąsiadów z ul. Rymera.

17.30   Nabożeństwo do MB Bolesnej, Patronki Dobrej Śmierci.

18.00   1. Za + Alfreda Karwot, żonę Marię, ++ dzieci, rodziców i rodzeństwo z obu  stron.

  1. Za + Jerzego Kozioł, ++ rodziców Jadwigę i Pawła, zmarłych z pokrewieństwa.  
  2. Za + Adama Krause – od kolegów z pracy.

Środa, 26.09.2018

6.30    Za + Agnieszkę Korczyk.

8.00    1. Za + Eryka Kozielskiego – ofiara od sąsiadów z ul Solskiego 21.    

  1. Za + Teresę Koczy – ofiara od sąsiadów z ul. Kasztanowej i Rymera.

18.00   1. Za  + Ilonę Jona-Motyka w I rocznicę śmierci.

  1. Za + Marię Wawrzyńczyk w rocznicę ziemskich urodzin.
  2. 3. Za ++ Różę i Franciszka Drąg.

 Czwartek, 27.09.2018

Wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera

 6.30   Za + Marię Grycman w II rocznicę śmierci, męża Ewalda.

 8.00   1. Za + księdza Klaudiusza Koźmickiego w rocznicę ziemskich urodzin. 

  1. Za ++ rodziców Franciszkę i Edgara Koźmicki, + siostrę Renatę.

17.00  ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18.00  1. Za + Irenę Gomola.

  1. Za + Romana Gomola.
  2. Za + Roberta Bartosik w rocznicę ziemskich urodzin.
  3. Za + Roberta Bartosik – ofiara od kolegów z drużyny sportowej.

 Piątek, 28.09.2018

Wspomnienie św. Wacława, męcz.

6.30    1. W pewnej intencji z prośbą o zdrowie.

  1. W intencji brata Ananiasza z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo – of. od Sióstr Służebniczek.

8.00    Za +  Augustyna Gryt w rocznicę urodzin, ++ rodziców z obu stron.

18.00  1. Msza św. 30-dniowa za śp.: Jana Sobczak, Gertrudę Kaciuba, Józefa Wielgucki, Marię Spandel.

  1. Za ++ Annę i Ewalda Przygoda, ++ rodziców z obu stron i rodzeństwo.
  2. Za + Klarę Bednorz w I rocznicę śmierci.

 Sobota, 29.09.2018

ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

6.30    1. Za + S.M. Asterię.

8.00    Za + Michała Nawrat.

12.30  Dziękczynna z okazji 45. rocznicy ślubu  Łucji i Piotra Grzonka.

13.30  Ślub: Nowak Monika – Bugla Andrzej.

14.30  Ślub: Pyka Joanna – Łobodziński Łukasz.

18.00  1. Za żyjących i zmarłych członków Parafialnej Wspólnoty Apostolstwa

               Dobrej Śmierci – w dniu patronalnego święta.

  1. Za ++ Michalinę i Michała Zelek, córkę Danutę.
  2. Za + Brunona Fojcik w I rocznicę śmierci.

 Niedziela, 30.09.2018

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30    W intencji Parafian.

8.00    Za ++ Wojciecha i Magdalenę Cyran oraz ++ Karola i Zofię Szweda.

9.30    1. Za + Michała Nawrat.

  1. Za ++ Emila i Bronisławę Nawrat.

11.00  Dziękczynna z okazji  40 rocznicy ślubu Bogusławy i Andrzeja Szczyrba, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny.   

12.15  Dziękczynna z okazji  urodzin Michaliny, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

17.15  Nieszpory niedzielne.

18.00  Za  ++ Marię i Antoniego.