Przypominamy, że w kancelarii parafialnej można składać intencje mszalne, które zostaną odprawione przez kapłanów podczas wakacyjnych wyjazdów poza naszą parafię. To dobra okazja, aby powierzyć Bogu swoich bliskich, podziękować za otrzymane łaski lub prosić o potrzebne dary. Zachęcamy do korzystania z tej możliwości i zamawiania intencji.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...