Serdeczne podziękowania składamy Chórowi im. Juliusza Słowackiego oraz Dziecięcej Scholce Parafialnej za przygotowanie i wykonanie pięknego koncertu z okazji Dnia Matki.
Dziękujemy za wspaniałą ucztę artystyczną, pełną wzruszeń, radości i pięknych muzycznych przeżyć. Dzięki Państwa talentowi, zaangażowaniu i sercu włożonemu w występ mogliśmy wspólnie przeżyć wyjątkowe chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

