W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, nauczycieli oraz poczty sztandarowe.
Rodzicom i prawnym opiekunom dzieci zalecamy, aby kierowali do organizatorów letniego wypoczynku pisemną prośbę o umożliwienie dzieciom wypełniania praktyk religijnych, a szczególnie uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
