Dziś 38 uczniów klas trzecich Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 przyjęło pierwszy raz Jezusa do swojego serca. Łączymy się w radości z małymi Parafianami i ich rodzicami. Otaczamy modlitwą dzieci i katechetę uczniów – Ks. Jakuba Gojnego.




Dziś 38 uczniów klas trzecich Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 przyjęło pierwszy raz Jezusa do swojego serca. Łączymy się w radości z małymi Parafianami i ich rodzicami. Otaczamy modlitwą dzieci i katechetę uczniów – Ks. Jakuba Gojnego.




W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...
27 czerwca stu pielgrzymów z naszej parafii wyruszy na X Pieszą Pielgrzymkę na Jasną...