7 maja 2022 dzieci wczesnokomunijne wraz ze swoimi rodzicami, Ks. Proboszczem i Panią Urszulą Sitek – katechetką przygotowującą dzieci do pierwszej komunii św. odwiedzili sanktuarium w Leśniowie. Przedstawiamy kilka zdjęć:











7 maja 2022 dzieci wczesnokomunijne wraz ze swoimi rodzicami, Ks. Proboszczem i Panią Urszulą Sitek – katechetką przygotowującą dzieci do pierwszej komunii św. odwiedzili sanktuarium w Leśniowie. Przedstawiamy kilka zdjęć:











Drodzy Ojcowie! Z okazji Dnia Ojca składamy Wam serdeczne życzenia i wyrazy wdzięczności...
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...