3 sierpnia 2025 r. o 12.15 uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Św., która była dziękczynieniem z okazji 100 – lecia erygowania Parafii.
Zobacz galerię zdjęć z uroczystości

3 sierpnia 2025 r. o 12.15 uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Św., która była dziękczynieniem z okazji 100 – lecia erygowania Parafii.
Zobacz galerię zdjęć z uroczystości

W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...
27 czerwca stu pielgrzymów z naszej parafii wyruszy na X Pieszą Pielgrzymkę na Jasną...