Dziś o godzinie 11.00 modliliśmy się w intencji czterdziestu chłopców tworzących Zespół Służby Liturgicznej oraz ich opiekuna – Ks. Piotra Mroczkowskiego. W dniu ich święta pragniemy im serdecznie podziękować za zaangażowanie w służbę przy ołtarzu. Niech św. Tarsycjusz wspiera ich każdego dnia i daje siły do wypełniania podjętych obowiązków.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...