Serdecznie zapraszam uczniów, rodziców i nauczycieli na Mszę św. inaugurującą rok szkolny i katechetyczny. Zachęcam do rozpoczęcia przygody z edukacją od spotkania z Najlepszym Nauczycielem – Jezusem.
Ks. Zbigniew – Proboszcz
Serdecznie zapraszam uczniów, rodziców i nauczycieli na Mszę św. inaugurującą rok szkolny i katechetyczny. Zachęcam do rozpoczęcia przygody z edukacją od spotkania z Najlepszym Nauczycielem – Jezusem.
Ks. Zbigniew – Proboszcz
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...
27 czerwca stu pielgrzymów z naszej parafii wyruszy na X Pieszą Pielgrzymkę na Jasną...