Dziś w naszej świątyni gościliśmy Stowarzyszenie Orkiestry KWK „JAS-MOS”. Orkiestra wraz z solistami przedstawiła w pięknej aranżacji tak bliskie naszemu sercu kolędy oraz świąteczne pieśni. Dziękujemy muzykom za artystyczne wrażenia, których dostarczyli nam dzisiejszego popołudnia.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...