„Delegacja z Alaski” udostępniła dziś do zwiedzania zbudowane igloo. Radość i ciekawość zwiedzających pozwoliły dzielić się uśmiechem i dobrocią, zwłaszcza, że dziś dzień Św. Walentego.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...