Minionej środy, w zakrystii, zamontowano nowy system elektronicznych dzwonów i kurantów. Bardzo intuicyjny system pozwala bez przeszkód uruchomić bicie dzwonów, kurantów i powiadomień kwadransowych. Już wkrótce poznamy w pełni możliwości tego systemu. Niech bijące dzwony w naszym mieście będą dla nas przypomnieniem i zaproszeniem dla mieszkańców do spotkania się z Chrystusem na Eucharystii.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...