W niedziele, po każdej Mszy św., Dzieci Maryi i Schola będą rozprowadzać różańce. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na działalność grup, w tym na wycieczkę. Dziękujemy za wsparcie.
ks. Michał

W niedziele, po każdej Mszy św., Dzieci Maryi i Schola będą rozprowadzać różańce. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na działalność grup, w tym na wycieczkę. Dziękujemy za wsparcie.
ks. Michał

Serdeczne podziękowania składamy Chórowi im. Juliusza Słowackiego oraz Dziecięcej...
Pielgrzymka do Sanktuarium św. Rity w Głębinowie. Rejs statkiem po Jeziorze Nyskim, a...