W niedziele, po każdej Mszy św., Dzieci Maryi i Schola będą rozprowadzać różańce. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na działalność grup, w tym na wycieczkę. Dziękujemy za wsparcie.
ks. Michał

W niedziele, po każdej Mszy św., Dzieci Maryi i Schola będą rozprowadzać różańce. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na działalność grup, w tym na wycieczkę. Dziękujemy za wsparcie.
ks. Michał

W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...
27 czerwca stu pielgrzymów z naszej parafii wyruszy na X Pieszą Pielgrzymkę na Jasną...