W dniu tak szczególnym dla Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów i wszystkich pracowników oświaty, jakim jest Dzień Edukacji Narodowej, dołączam się do wszelkich życzeń jakie z tej okazji płyną na Wasze ręce. W tym szczególnym dniu życzę takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom, tym starszym i tym młodszym zrodziła wiele dobrych owoców.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...