Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice z całego serca gratuluję Wszystkim wytrwałości i pracowitości w minionym roku szkolnym. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o zdobyte doświadczenia. Niech ten zakończony etap przyniesie obfite plony, a na czas zasłużonego wypoczynku i wakacyjnej radości z serca wszystkim błogosławię – Ks. Proboszcz Zbigniew Folcik
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...







