Oj działo się w naszej parafii! Na Mszy św. o godz. 11.00 gościliśmy wielu świętych. Łączyliśmy się z Radiem Niebo FM – znajdziecie go na fali 10 – jak 10 Przykazań.
Wszyscy wyglądali cudnie – dziękujemy za Waszą obecność
.
A oto zdjęcie z tego wydarzenia:
