Dziś przed Mszą św. o godz. 11.00 powitaliśmy kilkoro dzieci w przebraniach świętych. Byli tam: Maryja, św. Łucja, św. Hiacynta, św. Jerzy, św. Zuzanna i św. Helena. Dziękujemy bardzo za chęci i trud rodzicom i dzieciom. Niech nasi święci patronowie nas strzegą.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...