Na mocy rozporządzenia władz państwowych umożliwia się uczestnictwo w kościele większej ilości wiernych. W naszej świątyni może jednocześnie przebywać 160 wiernych. Nadal należy stosować się do zasad higienicznych (dezynfekcja rąk przy wejściu do kościoła, zakrywanie ust i nosa oraz siadanie w oznaczonych białymi kartkami miejscach).
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...