Uroczystość Objawienia Pańskiego. Ale się działo! Dziękujemy, że byliście. Podziękowania dla Orkiestry KWK Marcel i Młodzieżowej Radzie Miasta oraz wszystkim organizatorom i uczestnikom tego wspaniałego wydarzenia.







Uroczystość Objawienia Pańskiego. Ale się działo! Dziękujemy, że byliście. Podziękowania dla Orkiestry KWK Marcel i Młodzieżowej Radzie Miasta oraz wszystkim organizatorom i uczestnikom tego wspaniałego wydarzenia.







W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...
27 czerwca stu pielgrzymów z naszej parafii wyruszy na X Pieszą Pielgrzymkę na Jasną...