W niedzielę, 19 stycznia 2025 r., po każdej Mszy św. będzie można włączyć się w akcję: „SERCE DLA BETLEJEM”. Całkowity dochód ze sprzedaży słodkich serduszek przeznaczony będzie na wsparcie chrześcijan mieszkających w Betlejem. Brak pracy, brak turystów i pielgrzymów sprawia, że sytuacja w Betlejem jest trudna. Liczymy na Wasze otwarte serca, każda pomoc jest ważna.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...