18 czerwca br. o godz.16.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św., w czasie której, młodzież klas VIII przyjmie sakrament bierzmowania. Szafarzem sakramentu będzie ks. Abp Adrian Galbas. Kandydatów do bierzmowania polecamy modlitwie całej parafialnej wspólnoty.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...