Dzieci podczas różańców zbierały płatki róż. Na koniec każde dziecko przygotowało prezent dla Maryi
Dziękujemy dzieciom za ich kreatywność.



Dzieci podczas różańców zbierały płatki róż. Na koniec każde dziecko przygotowało prezent dla Maryi
Dziękujemy dzieciom za ich kreatywność.



W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...
27 czerwca stu pielgrzymów z naszej parafii wyruszy na X Pieszą Pielgrzymkę na Jasną...