7 września 2025 r. Mszą św. podziękowaliśmy Panu Bogu za 6 lat posługi kapłańskiej Ks. Jakuba Gojnego w naszej Parafii.

Czcigodny Księże Jakubie,
Składamy Ci najserdeczniejsze podziękowania za 6-letnią pracę duszpasterską w naszej Parafii. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Bogu, że postawił na naszej drodze tak mądrego i dobrego człowieka. Bóg zapłać za każdą Eucharystię oraz za każdą łaskę, którą dzięki Księdza posłudze otrzymaliśmy od Pana. Dziękujemy również za Księdza otwartość, uśmiech, dobre słowo i troskę. Za wzór miłości bliźniego oraz prawdziwe zaangażowanie w życie naszej wspólnoty. Za to, że każdy z nas mógł zwrócić się do Ciebie z prośbą o radę lub pomoc.
Na dalszą posługę kapłańską życzymy Ci światła Ducha Świętego i opieki Maryi Wniebowziętej. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.
Szczęść Boże, Parafianie.