Pątniczki z naszej parafii wracają do domu pełne radości i wdzięczności za czas spędzony u Maryi – Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej. Dziękujemy za Wasze świadectwo wiary.







Pątniczki z naszej parafii wracają do domu pełne radości i wdzięczności za czas spędzony u Maryi – Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej. Dziękujemy za Wasze świadectwo wiary.







W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...
27 czerwca stu pielgrzymów z naszej parafii wyruszy na X Pieszą Pielgrzymkę na Jasną...