Pątniczki z naszej parafii wracają do domu pełne radości i wdzięczności za czas spędzony u Maryi – Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej. Dziękujemy za Wasze świadectwo wiary.







Pątniczki z naszej parafii wracają do domu pełne radości i wdzięczności za czas spędzony u Maryi – Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej. Dziękujemy za Wasze świadectwo wiary.







Drodzy Ojcowie! Z okazji Dnia Ojca składamy Wam serdeczne życzenia i wyrazy wdzięczności...
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...