Pielgrzymka autokarowa – zapisy do 21 lipca.

5 lipca 2021

Program pielgrzymki

Piątek 23.07.

Sanktuarium w Charłupi Małej  – Włocławek – nawiedzenie miejsca męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki na zaporze, nawiedzenie katedry Włocławskiej, Ciechocinek – Zespół Tężni Solankowych,  Toruń – starówka – czas na obiadokolację, dotarcie do hotelu w Tryszczynie.

Sobota 24.07.

Śniadanie – Bazylika Koronowo – Zalew Koronowski z możliwością rejsu po zalewie (dodatkowo płatne)*, Skansen w Koronowie – restauracja Diabelski Młyn – czas na obiadokolację i powrót do hotelu.

Niedziela 25.07.

Śniadanie – Bazylika Koronowo  –  Bory Tucholskie – Chojnice – i powrót do hotelu.

Poniedziałek 26. 07.

Śniadanie – Zwiedzanie Gdańska – Stocznia Gdańska – Katedra Oliwska  – z przewodnikiem (dodatkowo płatne)*  – powrót do hotelu.

Wtorek 27.07.

Śniadanie – sanktuarium Matki Bożej Krajny w Byszewie – Sanktuarium w Klasztornej Górce – zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikiem (dodatkowo płatne)* – powrót do hotelu.

Środa 28.07.

Śniadanie –  Owidz – Muzeum mitologii Słowiańskiej (dodatkowo płatne)* – Pelplin – Katedra + muzeum (dodatkowo płatne)* – Zamek Krzyżacki w  Gniewie (dodatkowo płatne)*  – powrót do hotelu.

Czwartek 29.07.

Śniadanie – Tuchola – Muzeum Borów Tucholskich – Wieża widokowa Trzebciny – Grudziądz – zwiedzanie z przewodnikiem (dodatkowo płatne)* –  Świecie – powrót do hotelu.

Piątek 30.07.

Śniadanie – Biskupin* – powrót do domu.

Koszt pielgrzymki 1400 zł. W tej cenie autokar, ubezpieczenie, nocleg ze śniadaniem w hotelu***

Dodatkowo płatne*: przewodnicy i wejścia do muzeów we wszystkich wskazanych miejscach to dodatkowy koszt 130 zł. Płatne na miejscu.

Obiadokolacje we własnym zakresie, ze względu na to, że nie chcemy się ograniczać godziną powrotu do hotelu, aczkolwiek nie wykluczam, że gdyby była taka potrzeba to wtedy ją domówimy (koszt obiadokolacji w hotelu to 45 zł)

Organizator zastrzega sobie ewentualną zmianę porządku programu jak i samego programu.

Zapisy w kancelarii parafialnej do 21 lipca. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

AKTUALNOŚCI