GRUPY PARAFIALNE – GRUPA MODLITEWNA SILOE

________________

GRUPA MODLITEWNA SILOE

Grupa modlitewna SILOE w naszej parafii powstała w grudniu 2014r.  Gromadzi ludzi, którzy byli lub są w różnych wspólnotach, m.in. Ruch Światło-Życie i osoby po kursie ALFA. Wspólnota jest dla wszystkich, którzy pragną spotkać się, by wspólnie trwać na modlitwie. Jednocześnie comiesięczne spotkania formacyjne pogłębiają znajomość Pisma Świętego odkrywając je jako Słowo Życia.  Dodatkowo, razem z parafialną Scholą Liturgiczną i wszystkimi chętnymi spotykamy się na wspólnej modlitwie przed Najświętszym Sakramentem.

Spotkanie formacyjne jest w każdy II wtorek miesiąca o 19.00 w Domu Katechetycznym, a w każdy IV wtorek miesiąca o 19.00 jest modlitwa uwielbieniowa w kościele. 

Odpowiedzialny: ks. Mateusz Dziurowicz

GRUPY PARAFIALNE – GRUPA MODLITEWNA SILOE

________________

GRUPA MODLITEWNA SILOE

Grupa modlitewna SILOE w naszej parafii powstała w grudniu 2014 r. Zgromadziła ludzi, którzy przeżyli Kurs Alfa oraz tych, którzy pragnęli spotkać się by wspólnie trwać na modlitwie. Na comiesięcznych spotkaniach jej członkowie pogłębiają znajomość Pisma Świętego odkrywając je jako Słowo Życia. Dodatkowo, razem z parafialną scholą i młodzieżą oazową spotykają się na wspólnej modlitwie przed Najświętszym Sakramentem w drugi wtorek każdego miesiąca.

Raz w miesiącu w sobotę godz. 19.00  wg ogłoszeń parafialnych Odpowiedzialny: ks. Mateusz Dziurowicz

Termin spotkań – kliknij aby zobaczyć