Dziś nasi pielgrzymi wędrowali po Gdańsku. Dzień rozpoczęli Mszą św. w Gdańsku Oliwie.







Odwiedzili również Instytut Dziedzictwa Solidarności.





Spacerowali po gdańskiej starówce i zwiedzili Kościół Mariacki.



Dziś nasi pielgrzymi wędrowali po Gdańsku. Dzień rozpoczęli Mszą św. w Gdańsku Oliwie.







Odwiedzili również Instytut Dziedzictwa Solidarności.





Spacerowali po gdańskiej starówce i zwiedzili Kościół Mariacki.



W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...
27 czerwca stu pielgrzymów z naszej parafii wyruszy na X Pieszą Pielgrzymkę na Jasną...