Dziś podczas Mszy św. o g. 11.00 mogliśmy kolejny raz poznać dobroć św. Mikołaja. Dziękujemy za podarunki i obiecujemy naśladować Świętego w czynieniu dobra.




Dziś podczas Mszy św. o g. 11.00 mogliśmy kolejny raz poznać dobroć św. Mikołaja. Dziękujemy za podarunki i obiecujemy naśladować Świętego w czynieniu dobra.




W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...
27 czerwca stu pielgrzymów z naszej parafii wyruszy na X Pieszą Pielgrzymkę na Jasną...