Dziś podczas Mszy św. o g. 11.00 mogliśmy kolejny raz poznać dobroć św. Mikołaja. Dziękujemy za podarunki i obiecujemy naśladować Świętego w czynieniu dobra.




Dziś podczas Mszy św. o g. 11.00 mogliśmy kolejny raz poznać dobroć św. Mikołaja. Dziękujemy za podarunki i obiecujemy naśladować Świętego w czynieniu dobra.




Drodzy Ojcowie! Z okazji Dnia Ojca składamy Wam serdeczne życzenia i wyrazy wdzięczności...
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...