Czekam na ciebie – tak w czasie Adwentu Bóg mówi do człowieka. A czy ty w I niedzielę Adwentu potrafisz powiedzieć tak samo do Pana Boga? Czekam na Ciebie, mój Jezu. Tak nieraz trudno w naszym sercu wzbudzić tęsknotę za Bogiem. Dlatego dziś proś: Panie, obudź nas. Nie pozwól nam spóźnić się na spotkanie z Tobą. Nie pozwól nam przespać kolejnego Adwentu. Obudź we mnie tęsknotę za Tobą. Przyjdź Panie, nie zwlekaj. Otwórz moje serce, byśmy nie przeoczyli chwili Twego nawiedzenia.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...