W naszej Parafii gościliśmy dziś Siostrę Radosławę ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP, która przybliżyła nam tematykę misyjną Kościoła. O godz. 16.00 w Domu Katechetycznym odbyło się spotkanie z Siostrą misjonarką. Serdecznie dziękujemy Rodzinie bł. E. Bojanowskiego, która po każdej Mszy św. rozprowadzała śląski kołocz, a pozyskany dochód przeznaczony na misje.



