24 listopada o g. 11.00 miała miejsce uroczysta Msza św. w intencji ministrantów naszej parafii.
Dziękujemy im za ich codzienną posługę przy ołtarzu. Dziękujemy również Ks. Piotrowi Mroczkowskiemu za opiekę nad grupą ministrantów.
Św. Tarsycjuszu módl się za nimi.



