Nasze Siostry Służebniczki wraz z wolontariuszkami z Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego uszyły setki maseczek, które przekazały Miastu Radlin. Jesteśmy wdzięczni za Wasze zaangażowanie, poświęcony czas i ogromne serce. Bóg zapłać!
Koncert z okazji Dnia Matki – 31.05.2026
Serdeczne podziękowania składamy Chórowi im. Juliusza Słowackiego oraz Dziecięcej...