Nasze Siostry Służebniczki wraz z wolontariuszkami z Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego uszyły setki maseczek, które przekazały Miastu Radlin. Jesteśmy wdzięczni za Wasze zaangażowanie, poświęcony czas i ogromne serce. Bóg zapłać!
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...