Dziś uroczystą Mszą Św. o godz. 18.00 rozpoczęliśmy rok formacyjny naszych grup parafialnych. Dziękujemy za Waszą obecność. Pobłogosławiliśmy też tornistry naszych pierwszoklasistów. Życzymy wszystkim obfitości Darów Ducha Św.

Dziś uroczystą Mszą Św. o godz. 18.00 rozpoczęliśmy rok formacyjny naszych grup parafialnych. Dziękujemy za Waszą obecność. Pobłogosławiliśmy też tornistry naszych pierwszoklasistów. Życzymy wszystkim obfitości Darów Ducha Św.

Drodzy Ojcowie! Z okazji Dnia Ojca składamy Wam serdeczne życzenia i wyrazy wdzięczności...
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...