12 kwietnia 2025 r. wielu mieszkańców naszej parafii wzięło dziś udział w Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta. Nabożeństwo odbyło się po wieczornej mszy św. Podczas Drogi krzyżowej w niesienie krzyża włączyli się mieszkańcy oraz przedstawiciele grup parafialnych. Dziękujemy wszystkim za wspólne podążanie śladami Jezusa Chrystusa, za danie świadectwa pomimo niedogodności pogodowych.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...