Ze specjalnym słowem zwrócił się do wiernych metropolita katowicki. – Izolujemy się od drugich, aby im nie zaszkodzić, ale jesteśmy bliżej naszych bliskich – przypomniał w swoim wideo przesłaniu.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...