Dziś grupa 85 osobowa wyruszyła w pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Hasło, które nam towarzyszy na pielgrzymim szlaku to „Stęsknieni wracaMy do Mamy”.


Dziś grupa 85 osobowa wyruszyła w pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Hasło, które nam towarzyszy na pielgrzymim szlaku to „Stęsknieni wracaMy do Mamy”.


Drodzy Ojcowie! Z okazji Dnia Ojca składamy Wam serdeczne życzenia i wyrazy wdzięczności...
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...