Dziś grupa 85 osobowa wyruszyła w pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Hasło, które nam towarzyszy na pielgrzymim szlaku to „Stęsknieni wracaMy do Mamy”.


Dziś grupa 85 osobowa wyruszyła w pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Hasło, które nam towarzyszy na pielgrzymim szlaku to „Stęsknieni wracaMy do Mamy”.


W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...
27 czerwca stu pielgrzymów z naszej parafii wyruszy na X Pieszą Pielgrzymkę na Jasną...