Dziś obchodziliśmy w naszej Parafii Wielkie Święto Dzieci. Atrakcji w ogrodach parafialnych było mnóstwo. Wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy Księżom za wielkie zaangażowanie i sprawienie ogromnej radości dzieciom.












Dziś obchodziliśmy w naszej Parafii Wielkie Święto Dzieci. Atrakcji w ogrodach parafialnych było mnóstwo. Wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy Księżom za wielkie zaangażowanie i sprawienie ogromnej radości dzieciom.












W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...
27 czerwca stu pielgrzymów z naszej parafii wyruszy na X Pieszą Pielgrzymkę na Jasną...