W związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną przedświąteczne odwiedziny chorych i starszych wiekiem Parafian rozpoczną się w poniedziałek /14 grudnia/ i trwać będą do soboty /19 grudnia/. W niedzielę zgłoszenia chorych w zakrystii, a od poniedziałku wyłącznie telefonicznie w godzinach pracy kancelarii parafialnej.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...