Dziś o godzinie 9.00, w naszym kościele, sprawowana była Eucharystia w intencji wszystkich górników, pracowników kopalni, ich rodzin. Modliliśmy się za emerytów, rencistów i inwalidów pracy oraz za zmarłych i tragicznie poległych górników.
Msza św. na zkończenie roku szkolnego 2025/206 – 26 czerwca o g. 8.00
W piątek, 26 czerwca, o godz.8.00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. na zakończenie...