Dziś w naszej parafii było naprawdę po królewsku. Orszak Trzech Króli wyruszył spod klasztoru Sióstr Służebniczek, by dotrzeć przed ołtarz w naszym kościele.
Orszak uświetniły zwierzęta, które Kacper, Melchior i Baltazar prowadzili w orszaku.
Dziękujemy Księżom Wikarym i wszystkim uczestnikom orszaku za włączenie się w uczczenie Uroczystości Objawienia Pańskiego.











