Miejska Gra Terenowa – Śladami Jana Pawła II
Dziś – w 103. rocznicę urodzin Jana Pawła II odbyła się kolejna Miejska Gra Terenowa pod hasłem – „Śladami Jana Pawła II”. Udział w niej wzięły kilkuosobowe zespoły z trzech szkół leżących na terenie naszej Parafii. Dziękujemy katechetom: Ks. Jakubowi Gojnemu, p. Pelagii Napiórkowskiej, p. Danucie Poniewierskiej, p. Dawidowi Michalskiemu i p. Anecie Zawistowskiej za przygotowanie konkursu oraz za smaczne lody ufundowane przez parafię.
