KOLĘDA 2017/2018

________________

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2017/2018

PARAFIA BIERTUŁTOWY

________________

01.12.17r. Piątek godz.14.30

  1. ul. Sienkiewicza 2,4,6
  2. ul. Sienkiewicza 8,10,12
  3. ul. Sienkiewicza 14,16,18

02.12.17r. Sobota godz. 10.00

  1. ul. Rydułtowska – strona prawa od nr 50 do końca
  2. ul. Rydułtowska – strona lewa od nr 43 do końca
  3. ul. Rydułtowska – obie strony od początku
  4. ul. Zapolskiej – od początku

03.12.17r. Niedziela godz.14.30

  1. ul. Sienkiewicza – od ul. Rogozina do cmentarza
  2. ul. Sienkiewicza – od końca do cmentarza
  3. ul. Czecha – od końca
  4. ul. Kwiatowa – domy prywatne od końca

09.12.17. Sobota godz.10.00

  1. ul. Rybnicka – od Rybnika do mostu – strona lewa
  2. ul. Rybnicka – od Rybnika do mostu – strona prawa
  3. ul. Rybnicka – obie strony od skrzyżowania nr 160,251,253 do Wodzisławia
  4. ul. Dworcowa – od końca

10.12. 17r. Niedziela godz.14.30

  1. ul. Irysowa 3, 5, 11
  2. ul. Irysowa 7,10,13
  3. ul. Napierskiego – od początku
  4. ul. Napierskiego – od końca

15.12.17r. Piątek Godz.14.30

  1. ul. Sienkiewicza 26
  2. ul. Sienkiewicza 28
  3. ul. Sienkiewicza 30

16.12.17r. Sobota godz.10.00

  1. ul. Mariacka 40, 42
  2. ul. Mariacka blok nr 30 i od mostu do ogródków działkowych
  3. ul. Mariacka – od ul. Rybnickiej strona lewa i od nr 115 do mostu
  4. ul. Mariacka – od ul. Rybnickiej strona prawa

 17.12.17r. Niedziela godz.14.30

  1. ul. Kwiatowa 4
  2. ul. Kwiatowa 6
  3. ul. Kwiatowa 8
  4. ul. Kwiatowa 10

21.12.17r. Czwartek godz.14.30

  1. ul. Mielęckiego 1, 3, 5, 7, 9
  2. ul. Mielęckiego 4, 6, 8, 10
  3. ul. Mielęckiego 11,12,14,16,18

22.12.17r. Piątek godz.14.30

  1. ul. Mielęckiego 15, 13
  2. ul. Korfantego od nr 8 do nr 45
  3. ul. Korfantego od nr 46 do nr 77

27.12.17r. Środa godz.10.00

  1. ul. Matejki – strona lewa od nr 69 do początku
  2. ul. Matejki – strona prawa od nr 88 do początku
  3. ul. Matejki – od końca strona lewa i prawa
  4. ul. Skautów i ul. Korfantego od ul. Rybnickiej do torów kolejowych

28.12.17r. Czwartek godz.10.00

  1. ul. Nałkowskiej – od początku
  2. ul. Nałkowskiej – od końca
  3. ul. Grabowa – od początku
  4. ul. Młyńska – od początku

29.12.17r. Piątek godz.10.00

  1. ul. Odległa – strona lewa od boiska do nr 80
  2. ul. Odległa – strona prawa od boiska do nr 77 i nr 87 za torami
  3. ul. Odległa – strona prawa od nr 74 do ul. Rogozina
  4. ul. Sokolska – od początku do końca – obie strony

30.12.17r. Sobota godz.10.00

  1. ul. Spacerowa – strona lewa – od początku
  2. ul. Spacerowa – strona prawa – od nr 40 do początku
  3. ul. Spacerowa – od nr 42 do nr 104
  4. ul. Hutnicza – od początku do końca – obie strony

02.01.18r. Wtorek godz.14.30

  1. ul. Makuszyńskiego od ul. Korfantego do nr 33 i ul. Malinowa
  2. ul. Makuszyńskiego – od końca do nr 35
  3. ul. Makuszyńskiego 8,10,12,14
  4. ul. Makuszyńskiego 16,18,20,22

03.01.18r. Środa godz. 14.30

  1. ul. Wypandów – od początku
  2. ul. Wypandów – od końca
  3. ul. Cmentarna – od początku
  4. ul. Młyńska 7, 2 i ul. Sokolska blok 2

 

04.01.18r. Czwartek godz.14.30

  1. ul. Orkana 7A, 7B
  2. ul. Orkana 7C, 7D
  3. ul. Rymera 4, 6
  4. ul. Rymera 8

05.01.18r. Piątek godz.14.30

  1. ul. Solskiego 7, 11
  2. ul. Solskiego 9, 13
  3. ul. Solskiego 19, 21
  4. ul. Solskiego 23, 25

06.01.18r. Sobota godz.14.30

  1. ul. Wolności 1, 2
  2. ul. Wolności 3, 4
  3. ul. Wolności 5, 6
  4. ul. Damrota, ul. Lompy, ul. Ściegiennego – domy prywatne

07.01.18r. Niedziela godz. 14.30

  1. ul. Hallera – strona prawa od końca do nr 6
  2. ul. Hallera – strona lewa od początku
  3. ul. Wolności 7
  4. ul. Wolności 8                    

08.01.18r. Poniedziałek godz.14.30

  1. ul. Wieczorka 12, 12A
  2. ul. Wieczorka 12B, 12C
  3. ul. Wieczorka 14, 16
  4. ul. Wieczorka 16A, 18

09.01.18r. Wtorek godz.14.30

  1. ul. Przyjaźni – od końca
  2. ul. Przyjaźni – od początku i ul. Orkana – domy prywatne
  3. ul. Puszkina – od numeru 15 do początku
  4. ul. Puszkina – od numeru 18 do końca

10.01.18r. Środa godz.14.30

  1. ul. Ściegiennego 3, 5, 7, 9
  2. ul. Ściegiennego 11, 13, 15, 17
  3. ul. Ściegiennego 19, 21, 23, 25
  4. ul. Ściegiennego 27, 29, 31, 33

11.01.18r. Czwartek godz.14.30

  1. ul. Wieczorka – domy prywatne i blok 11
  2. ul. Wieczorka – nr 15, 17 i blok nr 23
  3. ul. Wieczorka – nr 25, 27 i blok nr 21
  4. ul. Wieczorka 29

12.01.18r. Piątek godz.14.30

  1. ul. Solskiego 17, 15
  2. ul. Mariacka 93
  3. ul. Wiosny Ludów 291
  4. ul. Wiosny Ludów 293

13.01.18r. Sobota godz.10.00

  1. ul. Rymera – od nr 47 do początku – strona lewa
  2. ul. Rymera – od nr 10 do końca – strona prawa
  3. ul. Rymera – od nr 49 do końca – strona lewa
  4. ul. Solskiego i ul. Ujejskiego – domy prywatne

14.01.18r. Niedziela godz.14.30

  1. ul. Korfantego 32A, 32B
  2. ul. Korfantego 32C, 32D
  3. ul. Pocztowa – od końca
  4. ul. Mariacka – od ul. Korfantego do ogródków działkowych

15.01.18r. Poniedziałek godz.14.30

  1. ul. Damrota 5,7,9,11
  2. ul. Damrota 13,15,17,19
  3. ul. Damrota 21,23,25,27
  4. ul. Damrota 29,31,33,35

16.01.18. Wtorek godz.14.30

  1. ul. Rogozina – strona prawa od Niedobczyc do skrzyżowania i blok nr 59
  2. ul. Rogozina – strona lewa od Niedobczyc do skrzyżowania i blok nr 57
  3. ul. Rogozina – od ulicy Rymera do nr 60
  4. ul. Rogozina – 54,56,58 i ul. Hallera 2

17.01.18r. Środa godz.14.30

  1. ul. Hubalczyków od nr 40 do początku
  2. ul. Hubalczyków od nr 33 do końca
  3. ul. Korfantego od nr 79 do nr 93
  4. ul. Korfantego 34

18.01.18r. Czwartek godz.14.30

  1. ul. Stalmacha od nr 28 do początku
  2. ul. Stalmacha od nr 30 do końca
  3. ul. Kasztanowa i ul. Wierzbowa
  4. ul. Jaśminowa, Modrzewiowa, Głogowa, Jaworowa

19.01.18r. Piątek godz.14.30

  1. ul. Korfantego blok 2 i nr 10A, 10
  2. ul. Korfantego 18,22
  3. ul. Korfantego 26,28
  4. ul. Korfantego 37 i 51,53,55

20.01.18r. Sobota godz.10.00

Kolęda dodatkowa