Odwiedziny duszpasterskie – 2018/2019

Lis 10, 2018 | aktualności

Odwiedziny duszpasterskie 2018/2019

22.11.18 Czwartek godz.14.30

  1. ul. Wolności 2,1
  2. ul. Wolności 4,3
  3. ul. Wolności 6,5

23.11.18 Piątek godz.14.30

  1. ul. Wolności 7
  2. ul. Wolności 8
  3. ul. Ściegiennego, ul. Lompy, ul. Damrota – domy prywatne

24.11.18 Sobota godz.10.00

  1. ul. Spacerowa – strona lewa od końca
  2. ul. Spacerowa – strona prawa od początku do nr40
  3. ul. Spacerowa – od nr 104 do nr 42

25.11.18 Niedziela godz.14.30

  1. ul. Hallera – strona prawa od nr 6 do końca
  2. ul. Hallera – strona lewa od końca
  3. ul. Solskiego 11,7

29.11.18  Czwartek 29.11.18 godz.14.30

  1. ul. Solskiego 13,9
  2. ul. Solskiego 17,15
  3. ul. Solskiego 21,19

30.11.18 Piątek 30.11.18 godz.14.30

  1. ul. Solskiego 25,23
  2. ul. Wieczorka 12A,12
  3. ul. Wieczorka 12C, 12B

 01.12.18 Sobota godz.10.00

  1. ul. Stalmacha – od początku do nr 28
  2. ul. Stalmacha – od końca do nr 30
  3. ul. Jaworowa, Głogowa, Modrzewiowa, Jaśminowa

02.12.18 Niedziela  godz.14.30

  1. ul. Wierzbowa i ul. Kasztanowa
  2. ul. Pocztowa – od początku
  3. ul. Hubalczyków – od początku do nr 40
  4. ul. Hubalczyków – od końca do nr 33

07.12.18 Piątek  godz.14.30

  1. ul. Korfantego 55,53,51 i 37
  2. ul. Korfantego 28,26
  3. ul. Korfantego 22,18

08.12.18 Sobota godz.10.00

  1. ul. Nałkowskiej – od początku
  2. ul. Grabowa i ul. Nałkowskiej – od końca
  3. ul. Hutnicza – obie strony od końca
  4. ul. Młyńska – od końca

09.12.18 Niedziela godz. 14.30

  1. ul. Korfantego 10, 10A i blok 2
  2. ul. Korfantego 32B, 32A
  3. ul. Korfantego 32D, 32C
  4. ul. Korfantego 34

13.12.18 Czwartek godz.14.30

  1. ul. Mariacka – od ogródków działkowych do ul. Korfantego
  2. ul. Wiosny Ludów 291
  3. ul. Wiosny Ludów 293

 14.12.18 Piątek godz.14.30

  1. ul. Korfantego od nr 93 do 79
  2. ul. Korfantego od nr 45 do nr 8
  3. ul. Korfantego od nr 77 do nr 46

15.12.18 Sobota godz.10.00

  1. ul. Rybnicka – od mostu do Rybnika – strona lewa
  2. ul. Rybnicka – od mostu do Rybnika – strona prawa
  3. ul. Rybnicka – od Wodzisławia do skrzyżowania – obie strony i nr 160,253,251
  4. ul. Dworcowa – od początku

16.12.18 Niedziela godz.14.30

  1. ul. Ściegiennego 9,7,5,3
  2. ul. Ściegiennego 17,15,13,11
  3. ul. Ściegiennego 25,23,21,19
  4. ul. Ściegiennego 33,31,29,27

20.12.18 Czwartek godz.14.30

  1. ul. Wieczorka 16,14
  2. ul. Wieczorka 18,16A
  3. ul. Wieczorka 29

21.12.18 Piątek godz.14.30

  1. ul. Wieczorka blok 11 i domy prywatne
  2. ul. Wieczorka blok 23 i nr 17,15
  3. ul. Wieczorka blok 21 i nr 27,25

27.12.18  Czwartek godz.10.00

  1. ul. Rymera – od początku do nr47 – strona lewa
  2. ul. Rymera – od końca do nr 10 – strona prawa
  3. ul. Rymera – od końca do nr 49 – strona lewa
  4. ul. Ujejskiego i ul. Solskiego – domy prywatne

28.12.18 Piątek godz.10.00

  1. ul. Rydułtowska – od końca do nr 50 – strona prawa
  2. ul. Rydułtowska – od końca do nr 43 – strona lewa
  3. ul. Rydułtowska – obie strony od początku
  4. ul. Zapolskiej – od końca

29.12.18 Sobota godz.10.00

  1. ul. Odległa od nr 80 do boiska – strona lewa
  2. ul. Odległa – od nr 87 i od nr 77 do boiska – strona prawa
  3. ul. Odległa – od ul. Rogozina do nr 74 – strona prawa
  4. ul. Korfantego – od torów kolejowych do ulicy Rybnickiej i ul. Skautów

30.12.18 Niedziela godz.14.30

  1. ul. Kwiatowa 4
  2. ul. Kwiatowa 6
  3. ul. Kwiatowa 8
  4. ul. Kwiatowa 10

 02.01.19 Środa godz.14.30

  1. ul. Sienkiewicza 6,4,2
  2. ul. Sienkiewicza 12,10,8
  3. ul. Sienkiewicza 18,16,14
  4. ul. Sienkiewicza – od cmentarza do końca

03.01.19 Czwartek  godz.14.30

  1. ul. Sienkiewicza – od cmentarza do ulicy Rogozina
  2. ul. Sienkiewicza 26
  3. ul. Sienkiewicza 28
  4. ul. Sienkiewicza 30

04.01.19 Piątek godz.14.30

  1. ul. Irysowa 11,5,3
  2. ul. Irysowa 13,10,7
  3. ul. Napierskiego – od początku
  4. ul. Napierskiego – od końca

05.01.19 Sobota godz.10.00

  1. ul. Mariacka 42,40
  2. ul. Mariacka – od ogródków działkowych do mostu i blok 30
  3. ul. Mariacka – od ulicy Rybnickiej – strona prawa
  4. ul. Mariacka – od ulicy Rybnickiej strona lewa i od nr 115 do mostu

06.01.19 Niedziela godz.14.30

  1. ul. Czecha – od początku
  2. ul. Kwiatowa – domy prywatne – od początku
  3. ul. Mielęckiego – 13,15
  4. ul. Mielęckiego – 9,7,5,3,1

07.01.19 Poniedziałek godz.14.30

  1. ul. Mielęckiego 10,8,6,4
  2. ul. Mielęckiego 18,16,14,12,11
  3. ul. Sokolska – od początku
  4. ul. Sokolska – od końca

08.01.19 Wtorek godz.14.30

  1. ul. Wypandów – od początku
  2. ul. Wypandów – od końca
  3. ul. Cmentarna – od końca
  4. ul. Sokolska blok 2 i ul. Młyńska 2,7

09.01.19 Środa godz. 14.30

  1. ul. Orkana 7B, 7A
  2. ul. Orkana 7D, 7C
  3. ul. Rymera 6,4
  4. ul. Rymera 8

10.01.19. Czwartek godz.14.30

  1. ul. Malinowa i ul. Makuszyńskiego od nr33 do ul. Korfantego
  2. ul. Makuszyńskiego – od nr35 do końca
  3. ul. Makuszyńskiego 14,12,10,8
  4. ul. Makuszyńskiego 22,20,18,16

11.01.19 Piątek godz.14.30

  1. ul. Damrota 11,9,7,5
  2. ul. Damrota 19,17,15,13
  3. ul. Damrota 27,25,23,21
  4. ul. Damrota 35,33,31,29

12.01.19 Sobota godz.10.00

  1. ul. Matejki – od początku do nr 69 – strona lewa
  2. ul. Matejki – od początku do nr 88 – strona prawa
  3. ul. Matejki – od końca strona lewa i prawa
  4. ul. Hallera 2 i ul. Rogozina 58,56,54

13.01.19 Niedziela godz.14.30

  1. ul. Rogozina – blok 59 i strona prawa od skrzyżowania do Niedobczyc
  2. ul. Rogozina – blok 57 i strona lewa od skrzyżowania do Niedobczyc
  3. ul. Rogozina – od nr 60 do ulicy Rymera
  4. ul. Mariacka 93

14.01.19 Poniedziałek  godz.14.30

  1. ul. Puszkina – od początku do nr 15
  2. ul. Puszkina – od końca do nr 18
  3. ul. Przyjaźni – od końca
  4. ul. Orkana – domy prywatne i ul. Przyjaźni od początku do nr 15

19.01.19. Sobota godz.10.00

Kolęda dodatkowa